SIA Kaucminde

Par mums

Tīrīšanas Pakalpojumi SIA KaucmindeSIA Kaucminde ir uzticamas profesionālās tīrīšanas uzņēmums, kas specializējas sadzīves telpu uzkopšanā un komerciālā uzkopšanā. Mūsu birojs atrodas Tukumā, Katrīnas laukumā 1.
Mūsu komanda nodrošinās jūs ar profesionālu mājas tīrīšanu vai biroja tīrīšanu. Mūsu tīrīšanas pakalpojumi Latvijā tiek pielāgoti, lai atbilstu visām jūsu īpašajām vajadzībām, lai jūsu vietu rūpīgi un profesionāli iztīrītu.

Mūsu pakalpojumos ietilpst: profesionālus tīrīšanas līdzekļu tirdzniecība, uzkopšanas pakalpojumi, visdažādākie profesionālo uzkopšanas inventāru, materiālu, higiēnas preču un individuālās aizsardzības līdzekļu tirdzniecība, profesionālas konsultācijas tīrīšanas līdzekļu un inventāra izvēlē un lietošanā, paklāju tīrīšana, matraču tīrīšana, pirms / pēc ballīšu tīrīšana un uzkopšana, salona tīrīšana, office cleaning un auto tīrīšana.

Š.g. jūnija mēnesī Kaucminde vēra vaļā durvis savam pirmajam veikalam, lai ikvienam klientam Tukumā un Latvijā būtu iespēja iegādāties profesionālus tīrīšanas līdzekļus un inventāru. Veikala, noliktavas klāstā piedāvājam visu nepieciešamu telpu uzkopšanai, uzturēšanai to tīrībā! Piedāvājam apmācības no firmu oficiālajiem dīleriem un no personiskās pieredzes!

Veikals, noliktava un birojs – Tukumā Katrīnas laukumā 1

Mēs apzināmies, ka uzturēt mājās prasa daudz uzmanības un rūpes. Mēs darīsim visu iespējamo, lai saglabātu jūsu mājās tīras un mājīgas.

Mēs rūpīgi atlasam mūsu tirdzniecības partnerus-piegādātājus. Mēs strādājam tikai ar piegādātājiem, kuri atbilst visiem normatīviem un prasības attiecībā uz kvalitāti un drošību par savu produktu, un iekārtu. Tā ir garantija profesionāliem uzkopšanas rezultātiem.

SIA Kaucminde ir novērtēta ar 4.9/5 zvaigznēm vadoties pēc sniegtajām mūsu klientu atsauksmēm.
+371 29238628