SIA Kaucminde

Mīksto mēbeļu u.c. ķīmiskā mazgāšana.

Mīksto mēbeļu, matraču un paklāju ķīmiskā tīrīšana, mazgāšana

Ikdienas lietošanā esošās mēbeles strauji zaudē savu sākotnējo izskatu un nolietojas. Mēbeles ir viens no visvairāk izmantojamiem elementiem mājās uzreiz pēc paklājiem. Mēs sēžam uz tiem, stāvam, un pat ļaujam saviem mājdzīvniekiem gulēt uz tiem, tāpēc uz tiem ļoti ātri savācas putekļi un netīrumi, kā arī alergēni, mājdzīvnieku blaugznas un citi piesārņojumi. Mēs regulāri tīram paklājus mūsu mājās ar putekļu sūcēju, bet daudz retāk tīram mēbeles un audumus, kas arī atrodas mūsu mājā. Un, ja arī to darām, tad putekļus izsitam ar viegliem piesitieniem, ignorējot daudzas zonas, kur slēpjas viskaitīgākie elementi. Piedāvājam veikt profesionālu mīksto mēbeļu un paklāju tīrīšanas pakalpojumus. Individuāli izstrādāsim uzkopšanas programmu. Darbus veicam jums piemērotā laikā. Mēbeļu ķīmiskā tīrīšana (mazgāšana) padarīs mēbeles vizuālo izskatu tīru un patīkamu. Netīrumi un traipi no audumiem un mēbeļu pārklājumiem tiek iztīrīti ātri un delikāti, nenodarot kaitējumu tām vietām, kuras tiek tīrītas.

Piedāvājam  gan mēbeļu tīrīšanu dzīvojamās mājās, gan mēbeļu un tekstila virsmu tīrīšanu komercorganizācijās. Ņemot vērā Jūsu vēlmes, Jūs varat sazināties ar mums un uzdot jebkādus jautājumus!!!

 

Mēs tīram arī ādu. 

Ādas tīrīšanas pamatmērķis ir netīrumu un traipu noņemšana, kā arī, ādas mitrināšana. Pēc ādas tīrīšanas mēs uzklājam kondicionieri (aizsargkrēmu), kas novērš ādas saplaisāšanu. Ādas dīvāns paliek daudz spožāks un aizsargāts. 

 

Protams, uzklausot Jūsu vēlmes, šis saraksts var tik papildināts!


← Iepriekšējais pakalpojums |

+371 29238628